Stylizacja na randkę

Wybierając się na randkę ważne jest zrobienie dobrego wrażenia. Pierwszą rzeczą, na którą zwracamy uwagę jest wygląd. Najważniejsza jest zatem odpowiednia prezencja na pierwszej randce. Co zrobić, by jednocześnie wyglądać dobrze, schludnie i ciekawie i przyciągnąć do siebie drugą osobę?

Stylizacja na randkę

Stylizacja na randkę może stanowić nie lada wyzwanie. Najważniejszym aspektem dotyczącym obu płci są schludne ubrania. Nie mogą być brudne czy zmięte. Warto zatem spędzić trochę czasu przed randką na dokładne wyprasowanie czystych ubrań. Nie ma nic gorszego niż niechlujny strój, który z pewnością zrazi do siebie drugą osobę, Nic dziwnego, takie podejście do sprawy pokazuje brak szacunku oraz zainteresowania. Warto upewnić się czy buty również są czyste, na przykład po poprzednim wyjściu. Brudne obuwie równie dobrze odstraszy od siebie drugą osobę i zmieni pogląd całej naszej stylizacji na niechlujną.

Miejsce spotkania

Wybierając stylizację na randkę trzeba wziąć pod uwagę miejsce randki. Inaczej ubiorą się osoby idące na piknik do parku a inaczej udające się na miły wieczór do filharmonii. Plenerowe randki charakteryzują się bardziej luźnymi stylizacjami, w których wygodnie będzie nam siedzieć lub leżeć na kocu. W przypadku wypadu w bardziej ekskluzywne miejsce można ubrać się nieco bardziej elegancko pokazując szacunek do miejsca i ludzi wokół. Zarówno u mężczyzn jak i u kobiet świetnie sprawdzi się elegancka koszula. Warto postawić w wypadku randki na coś bardziej wzorzystego. Jest to dobra alternatywa na każdą okoliczność. Białe koszule mogą okazać się zbyt eleganckie i galowe. Kolorowa i zwiewna koszula jest odpowiednia na randkę plenerową, ale także świetnie sprawdzi się w kinie, restauracji bądź teatrze. Jest to zdecydowanie najwygodniejsza alternatywa dla kobiety, gdyż źle dobrane sukienki często mogą okazać się niewygodne. Jednakże jeśli chodzi o spódnice i sukienki najważniejsza jest ich długość i budowa dołu. Żadna kobieta nie będzie czuła się dobrze w sukience, którą z łatwością podwiewa wiatr. Warto zatem postawić na coś bardziej opinającego, ale zarazem uszytego z wygodnego materiału niekrępującego ruchów. U obu płci świetnie sprawdzają się także t-shirty w połączeniu z eleganckimi spodniami. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, w którym jednocześnie pokazujemy szacunek do drugiej osoby czując się luźno.

Kolejną rzeczą nad którą warto się rozwodzić są buty. Źle dobrane niewygodne obuwie może zepsuć nawet najlepszą randkę. Tu także ważne jest miejsce wyjścia. Idąc na spacer najwygodniejsze okażą się płaskie buty, które nie zmęczą nóg. Na szpilki można pozwolić sobie w restauracji, jednak najlepiej zwracać uwagę na to, by obcas nie był zbyt wysoki, a but dopasowany do stopy. Ważne też, by obuwie pasowało kolorystycznie do reszty stylizacji.

Podsumowując, najważniejszy jest wybór czystej, schludnej, swobodnej, wygodnej i zgodnej z naszym charakterem stylizacji. Wyglądając sztucznie i nienaturalnie nie przyciągniemy do siebie drugiej osoby. Niewygodne ciuchy zepsują nam wypad i odciągną uwagę od faktycznego wydarzenia.

Redakcja kobiecyzywiol.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.