Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś
Lifestyle

Fryzura na wesele

Data publikacji 9 marca 2020

Wybór odpowiedniej fryzury na ślub i wesele stanowi jeden z najważniejszych aspektów dopełniający stylizacji ślubnej. W obecnych czasach warto postawić na luźne fryzury, które nie ograniczają ruchów, nie grożą rozpadnięciu się po godzinie oraz ukażą naturalność osoby. Fryzurę trzeba dobrać w zależności od typu wesela oraz miejsca, w którym jest organizowane. Idąc na ślub plenerowy lepiej sprawdzą się rozpuszczone włosy bądź luźne upięcia. Idąc na bardziej eleganckie wesele lepiej postawić na klasyczny kok bądź coś ekstrawaganckiego.

Fryzura na wesele

Rozpuszczone włosy włosy sprawdzą się jednak w każdej okazji. Nadadzą naturalności każdej stylizacji. Można nadać unikatowości tej fryzurze stylizując ją prostownicą bądź delikatnie lokówką. Takie włosy będą zwiewne i wygodne. Jest to fryzura na wesele sprawdzająca się dla każdej długości włosów. Jest wykorzystywana na wiele okazji, w dodatku łatwo ją utrzymać bądź szybko poprawić w łazience. Może być ciekawa nawet dla osoby chodzącej na co dzień w rozpuszczonych włosach. Dla loków odmianą okaże się prostownica i odwrotnie. Taka fryzura z pewnością wywoła efekt wow.

Dobrą alternatywą może okazać się także wysoki kucyk przeznaczony głównie dla długich włosów. Istnieje także możliwość kupienia sztucznego kucyka, co może okazać się ciekawe dla krótkowłosej kobiety całkowicie odmieniając jej wizerunek na ten wyjątkowy dzień. Dodatkowo wysoki kucyk uwydatni szyję skutecznie ją wydłużając oraz odsłoni twarz, co pozwoli bardziej pokazać makijaż. Długie włosy mają zatem więcej opcji ułożenia, jednak i średniej długości włosy mają potencjał. Można je delikatnie ułożyć lakierem, bądź pastą stylizującą. Taka fryzura także okaże się naturalna, zwiewna, ale do tego trwała. Dla dzieci lepiej zastosować upięcia typu kucyk czy warkocze, ponieważ dużo biegają i bawią się podczas wesela, przez co fryzura może bardzo łatwo się rozlecieć. W wypadku starszych osób warto odejść od dotychczas stosowanego sztywnego uczesania i pójście w coś bardziej nowoczesnego. Większość starszych kobiet posiada krótsze włosy, dlatego tu warto popisać się nieco kreatywnością. Stare i niemodne upięcia idą w zapomnienie.

Prawdziwym wyzwaniem mogą okazać się krótkie włosy. Co prawda można je wystylizować pastą bądź lakierem, aczkolwiek lepszym rozwiązaniem będzie poświęcenie nieco większej ilości czasu dla ciekawszego efektu. Dopasowanie fryzury do długości włosów jest najważniejsze.

Warkocze i koki

Mimo wszystko najpopularniejsze w dzisiejszych czasach są warkocze i koki. Charakteryzują się uniwersalnością. Mogą być zarówno spięte i eleganckie jak i luźne i zwiewne. Taką swobodę można uzyskać opuszczając kilka podkręconych wcześniej pasm. Koki są na tyle uniwersalne, że nawet mając rzadkie włosy można nadać im objętości stosując lekki tapir koka bądź wypełniacz w środku. Taka fryzura sprawi wrażenie spiętych gęstych włosów. Są to proste fryzury, łatwe do utrwalenia zarówno lakierem jak i dyskretnymi wsuwkami. Nadaje się dla każdego wieku i na każdy typ wesela.

Podsumowując, wesele wcale nie jest okazją na monotematyczne fryzury. I tego dnia można zaszaleć bądź pokazać naturalność nadal wyglądając świetnie i luźno.

krem z witaminą C

Redakcja kobiecyzywiol.pl

Jesteśmy redakcją dedykowaną kobietom, oferującą inspirujące treści o urodzie, pielęgnacji, modzie i stylu życia. Naszym celem jest wspieranie czytelniczek w odkrywaniu swojego piękna i pewności siebie.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

trudności w nauce