Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś
Lifestyle

Jak wykonać manicure hybrydowy?

Data publikacji 10 kwietnia 2020

Manicure hybrydowy w ostatnich czasach wśród pań cieszy się ogromną popularnością. Wszystko przez to, że ten rodzaj manicure wykazuje się ogromną trwałością. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że zwykłe lakiery, które znały nawet nasze babcie – nie są trwałe. Jeżeli bez żadnych odprysków wytrzymają kilka godzin, to jest to naprawdę dobrze.

Tradycyjne a hybrydowe

Tak, trwałość tradycyjnych lakierów nie jest dużą. Dlatego wzrosło zapotrzebowanie na coś bardziej trwałego, mocniejszego, co będzie w stanie utrzymać się na rękach, na paznokciach o wiele dłużej. W ten sposób na rynku zaczęły pojawiać się lakiery hybrydowe, dzięki którym można wykonać manicure trwalszy. Jeżeli wszystko wykonane jest według odpowiednich standardów kosmetycznych, to trwałość takiego manicure wynosi nawet do trzech lub czterech tygodni. Są osoby, które obawiają się, że tego typu malowanie paznokci może obciążać naszą płytkę paznokcia/ Nic bardziej mylnego. Tutaj znowu kłania się znajomość techniki wykonywania tego manicure. Jeżeli wszystko zrobione jest w profesjonalny sposób, to paznokcie będą piękne i trwałe – nawet, jeżeli ktoś zdecyduje się na usunięcie hybryd ze swoich rąk. Zalecane jest co jakiś czas usuwanie hybryd na okres dwóch, trzech tygodni, dzięki czemu nasze paznokcie będą mogły „odpocząć”. Czy wykonanie tego typu manicure jest trudne? Nie. Okazuje się, że można samodzielnie wykonać tego typu malowanie w swoich domach, jeżeli ma się odpowiednie akcesoria oraz wiedzę. To drugie można zdobyć dzięki szkoleniom na które można zapisać się w wielu miejscach w Polsce (w grę wchodzą również szkolenia online). Akcesoria można kupić w profesjonalnych sklepach kosmetycznych.

Zestaw startowy do manicure

Na samym początku wszystkim osobom chcącym wykonywać tego typu manicure przyda się zestaw startowy Indigo. Można zakupić go przez internet na stronie firmowej lub w stacjonarnych sklepach, których adresy znajdziemy na stronie www marki Indigo. W skład takiego zestawu wchodzą wszystkie podstawowe akcesoria, więc na samym początku nie będzie trzeba myśleć o dodatkowych produktach do wykonania hybryd. Całość zapakowana jest w estetyczne pudełko. Co znajdziemy dokładnie w środku? Kompaktową lampę LED, którą można wykorzystać również do pedicure. Dodatkowo w zestawie znaleźć można lakiery Gel Polish 5 ml – lakiery hybrydowe o dobrej trwałości; bardzo trwałą bazę pod lakiery hybrydowe; Gel Brush 5 ml w kolorze White – twardy żel w pędzelku. Producent dołącza również do zestawu startowego top coat nie pozostawiający warstwy dyspersyjnej, preparat zwiększający przyczepność zarówno stylizacji hybrydowej i jeszcze kilka innych przydatnych akcesoriów. Dzięki takiemu zestawowi na początku będzie można poćwiczyć wykonywanie manicure hybrydowego na sobie. Jeżeli już nabierzemy odpowiedniej wprawy i zadbamy o zachowanie warunków higienicznych będzie można pomyśleć o tym, aby swoje usługi na wykonywanie manicure hybrydowego rozszerzyć na inne osoby. Obecnie jest naprawdę duże zainteresowanie tego typu usługami wśród kobiet chcących mieć piękne stylizacje na paznokciach.

krem z witaminą C

Redakcja kobiecyzywiol.pl

Jesteśmy redakcją dedykowaną kobietom, oferującą inspirujące treści o urodzie, pielęgnacji, modzie i stylu życia. Naszym celem jest wspieranie czytelniczek w odkrywaniu swojego piękna i pewności siebie.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

trudności w nauce