Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś
Uroda tymianek

Dlaczego warto sięgać po tymianek?

Data publikacji 15 grudnia 2020

Tymianek to aromatyczna przyprawa, dzięki której zwykłe dania mogą nabrać wyjątkowego charakteru. Ten ciekawy dodatek ma też ogromną wartość odżywczą, nic więc dziwnego, że po przepisy na dania z tymiankiem tak chętnie sięgają miłośnicy zdrowego stylu życia. W jaki sposób tymianek może nas wspierać w walce o zdrowie? Na jakie korzyści mogą liczyć te osoby, które będą po tę przyprawę sięgały regularnie?

Dlaczego warto sięgać po tymianek?

Tymianek to wspaniała przyprawa i roślina lecznicza zarazem, dzięki której każdy z nas może skuteczniej chronić się przed wieloma groźnymi przypadłościami. Nie brak tu garbników i olejków eterycznych, dobrze reprezentowane są tu również sole mineralne i flawonoidy. Wszystkie te substancje mają ogromny wpływ na ogólny stan naszego zdrowia i mogą nas skutecznie wspierać w codziennej walce o utrzymanie dobrej formy.

Naturalny lek

Wiadomo, że ta przyprawa doskonale radzi sobie jako naturalny lek na problemy z układem oddechowym, wiadomo też, że z mocy tymianku możemy korzystać w chwili, gdy priorytetem staje się skuteczna ochrona przed bakteriami. Lepsza praca przewodu pokarmowego, mniej dolegliwości związanych ze stanem zapalnym – oto kolejne powody, dla których warto włączyć tymianek do swej diety. Ta przyprawa ma wyjątkową moc, a im prędzej ją docenimy, tym lepiej dla nas.

www.aquabath.pl

Redakcja kobiecyzywiol.pl

Jesteśmy redakcją dedykowaną kobietom, oferującą inspirujące treści o urodzie, pielęgnacji, modzie i stylu życia. Naszym celem jest wspieranie czytelniczek w odkrywaniu swojego piękna i pewności siebie.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

blefaroplastyka