Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś
Uroda

Stylowy makijaż na sezon 2020

Data publikacji 15 czerwca 2020

Poznajmy trendy w modzie makijażu na sezon wiosna – lato i zobaczmy jaki makijaż na lato 2020.

Makijaż wielobarwny

Jeszcze niedawno jednym z zauważalnych trendów wiosennych był makijaż monochromatyczny, oparty na akcentach wykonanych w jednym kolorze. Często ograniczał się tylko do lekko zaznaczonych cieni, aby tusz nie odwracał uwagi od mgliście zaznaczonego koloru.

W tym sezonie 2020 roku będzie inaczej. Wizażyści zachęcają, aby nie ograniczać się do makijażu w jednym odcieniu. W makijażu dla młodych dziewcząt na wiosnę 2020 nie ma żadnych ograniczeń.

Cukierkowy neon

Neonowe odcienie to kolejny zauważalny trend. W poprzednich latach jaśniejsze kolory nosiliśmy w środku lata, a na początku sezonu dominował delikatny pastel.

Makijaż bez zaznaczonych konturów

Idealnie nałożone kliny z dokładnym zaostrzeniem to przeszłość. Nie musisz dążyć do nieskazitelnej formy. Zaniedbanie i lekki bałagan to coś, na co stawiają makijażyści.

Zakręcone groty

Używanie eyelinera w sezonie wiosennym 2020 może również wykraczać poza zwykłe zabiegi. Wśród pomysłów z wybiegu są strzały ze skrzydłami i inne zabiegi geometryczne.

Czarny akcent

Bliżej lata czarny może nie być tym czego oczekujesz. W przededniu sezonu możesz jednak bezpiecznie podążać za trendami, wybierając czarne oprawy. Efekt jest piorunujący. Zapytaj swojego mężczyzny.

Kolorowa grafika

Jeśli znudzi się klasyka, śmiało zamień kolory bazowe na bardziej żywe. Sądząc po trendach, będą w modzie kolorowe strzałki i różowe rogi.

Brokat

Nadmiar cekinów w letnim makijażu nie jest najbardziej praktycznym rozwiązaniem. Dlatego lepiej jest nosić brokat. Dlaczego nie zrobić na przykład Smookey z neonowym podkładem i błyszczącym wykończeniem.

Zobacz więcej na eluno.pl

Redakcja kobiecyzywiol.pl

Jesteśmy redakcją dedykowaną kobietom, oferującą inspirujące treści o urodzie, pielęgnacji, modzie i stylu życia. Naszym celem jest wspieranie czytelniczek w odkrywaniu swojego piękna i pewności siebie.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

blefaroplastyka