Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś
Lifestyle prezent komunia

Jakie prezenty na Komunię Polacy wybierają najczęściej?

Data publikacji 27 kwietnia 2022

Co na komunię? Proste odpowiedzi na trudne pytanie

Znaleźć dobry prezent na Komunię nie zawsze jest łatwo – zwłaszcza jeśli nie chce się wydawać przy tej okazji zbyt dużych pieniędzy. Czy pomimo ogromnych oczekiwań i materialistycznego szaleństwa można jeszcze znaleźć komunijny upominek, który naprawdę ucieszy obdarowane nim dziecko, jednocześnie nie rujnując budżetu? Warto spróbować!

Jednym z pomysłów, jak poradzić sobie w takiej sytuacji, jest postawienie na prezent personalizowany. Dzięki temu, że prezent ozdobiony zostanie samodzielnie wybranymi – a więc szczególnie dobrze pasującymi do okazji – napisami, stanie się on doskonałą okolicznościową pamiątką.

Dedykacja na komunijnym upominku może przybierać różne formy. W wielu przypadkach wystarczy już samo imię obdarowywanej osoby. Nie zaszkodzi też z pewnością data uroczystości, podpis autora prezentu czy kilka słów z życzeniami.

Czy prezent na Komunię musi być bezpośrednio związany z religią czy samą uroczystością? Może, ale nie jest to konieczne. Spójrzmy zresztą na przykłady.

Pomysł na prezent na Pierwszą Komunię

Różaniec PREZENT NA KOMUNIĘ DLA DZIEWCZYNKI to zdecydowanie religijny upominek – co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Nie jest to jednak zupełnie zwyczajny różaniec. Nie tylko wygląda naprawdę pięknie, ale też zapakowany jest w eleganckie opakowanie z grawerem na wierzchu. Dzięki temu będzie dla obdarowanej nim osoby rzeczą szczególnie osobistą.

Nieco inny pomysł na prezent na Komunię stanowi personalizowana SKARBONKA KOMUNIJNA. To ciekawa alternatywa dla wręczania gotówki na Komunię, mająca nieco wspólnego z powiedzeniem, by zamiast ryby wręczać wędkę. Na pewno taka skarbonka ułatwi oszczędzanie – na wszelkie przyszłościowe cele. Ponadto bardzo ładnie wygląda – a dzięki spersonalizowanej ilustracji umieszczonej w tle, będzie stanowić również bardzo dobrą komunijną pamiątkę.

Różaniec i skarbonka to dwa zupełnie różne pomysły na prezent komunijny, ale każdy z powodzeniem można wręczyć każdemu przystępującemu do sakramentu dziecku. Każdy też zyska wiele właśnie dzięki personalizacji, która uczyni go wyjątkowym.

Komunijne prezenty każdego rodzaju

Wśród innych pomysłów na komunijne prezenty wyróżnić można przede wszystkim personalizowane biblie, albumy komunijne, księgi gości i różne inne pamiątki silnie związane z uroczystością. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby sięgnąć po coś zupełnie innego. Wieczne pióro, szklana szkatułka na biżuterię, personalizowana świeca zapachowa, zestaw z kartką okolicznościową i balonami… Możliwości jest naprawdę mnóstwo.

Dlatego nie warto ograniczać się wyłącznie do tych najbardziej oczywistych. Bez trudu znaleźć można coś o wiele lepszego, a przy tym zdecydowanie bardziej zaskakującego. Coś, co ucieszy obdarowane dziecko, a także przypadnie do gustu jego rodzicom – w przypadku komunijnych upominków na pewno ma to wcale niemałe znaczenie.

Jeżeli więc szukasz czegoś innego, oryginalnego pomysłu na prezent na Komunię, zajrzyj już teraz na Crazyshop.pl – skorzystaj z morza inspiracji i podpowiedzi, wybierz wyjątkowy upominek, który zachwyci obdarowanych!

Redakcja kobiecyzywiol.pl

Jesteśmy redakcją dedykowaną kobietom, oferującą inspirujące treści o urodzie, pielęgnacji, modzie i stylu życia. Naszym celem jest wspieranie czytelniczek w odkrywaniu swojego piękna i pewności siebie.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

fizjoterapia