Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś
Lifestyle

Malowanie paznokci – pomysły na hybrydy

Data publikacji 31 marca 2020

Zadbane paznokcie są z pewnością ozdobą każdej kobiety. Warto poświęcić odrobinę czasu na ich pielęgnację oraz zdobienie. Dzięki temu można znacznie poprawić wygląd swoich dłoni. Podstawą jest niezaprzeczalnie nadanie odpowiedniego kształtu. Należy dopasowywać go indywidualnie. Na uwadze należy mieć szerokość płytki. W zależności od tego konieczne może być ich optyczne wysmuklenie. W tym celu najczęściej wybiera się szpice lub migdały. Są one wydłużone, ale równocześnie przypiłowane na bokach.Dzięki temu paznokcie wydają się wąskie. Posiadaczki naturalnie smukłej płytki mogą pozwolić sobie na dowolnych kształt oraz długość.

Własne upodobania

W trakcie podejmowania takiej decyzji warto również kierować się własnymi upodobaniami. Szczególnie jeśli wykonuje się przedłużanie i bez problemu można dopasować długość. Taka metoda jest również znacznie bardziej trwała. Paznokcie stają się twardsze i odporne na uszkodzenia. Znacznie mniej się łamią w trakcie codziennego funkcjonowania. Możliwe jest również uzupełnienie powstałych już uszkodzeń i braków. Dzięki temu posiadanie długich paznokci nie jest wcale wyzwaniem i jest osiągalne dla każdego. Warto jednak zadbać o odpowiedni kształt płytki. Chodzi tu również o wypracowanie prawidłowej krzywizny. W przypadku wykonywania przedłużenia w domu może być to dość kłopotliwe. Z tego powodu wiele osób decyduje się na usługi profesjonalistów. Na tak przygotowane paznokcie można nałożyć hybrydy. Są znacznie lepsze niż klasyczne lakiery. Produkt utrzymuje się zauważalnie dłużej. Zwykle do zmiany motywuje widoczny odrost. Prawidłowo nałożony kosmetyk nie powinien odpryskiwać i odchodzić od płytki. Dzięki temu można zapomnieć o częstych poprawkach i stałym kontrolowaniu stanu paznokci.

Pomysły na hybrydy

Pomysły na hybrydy mogą być bardzo różnorodne. Z pewnością najprostszą opcją jest jednolity kolor. Jednak można połączyć ze sobą kilka odcieni malując kilka paznokci innym lakierem. Na pewno będzie to ciekawy akcent. Szczególnie jeśli użyje się połyskującej hybrydy. Warto jednak zadbać, aby kolorystyka była spójna.Uzyska się wtedy najlepszy efekt. Dla urozmaicenia można stosować specjalne naklejki przeznaczone do aplikowania na paznokcie. Ich używanie nie jest trudne, więc można po nie sięgnąć samodzielnie wykonując manicure. Inną opcją są delikatne i proste wzorki. Zwykłe kropki w innym kolorze wiele zmieniają w wyglądzie paznokci. Ciekawym rozwiązaniem są już gotowe niewielkie cekiny i brokat. Można również zdecydować się na kryształki. Jednak ich aplikacja jest nieco trudniejsza. Warto zatopić je w przezroczystym żelu. Dzięki temu będą utrzymywać się znacznie lepiej i nie odpadną zbyt szybko. Robiąc hybrydy trzeba również wiedzieć w jakiej kolejności aplikować produkty. Na samym początku nakłada się bazę. Dzięki niej wszystko będzie utrzymywać się na paznokciu. W dalszej kolejności można sięgnąć po preparaty utwardzające i przedłużające. Dopiero w po tym kroku nakłada się kolor. W zależności od jego krycia należy dopasować ilość warstw, a całość zabezpieczyć na samym końcu topem.

krem z witaminą C

Redakcja kobiecyzywiol.pl

Jesteśmy redakcją dedykowaną kobietom, oferującą inspirujące treści o urodzie, pielęgnacji, modzie i stylu życia. Naszym celem jest wspieranie czytelniczek w odkrywaniu swojego piękna i pewności siebie.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

trudności w nauce