Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś
Uroda

Młodzieżowe perfumy od Ariany Grande

Data publikacji 21 lipca 2020

Zapach jest jednym z czynników, które wpływają na naszą ocenę przez drugą osobę. Często nieświadomie nawet wybiera się osobę o ładnym, dopasowanym do naszych gustów zapachu. Dlatego istotnym jest, aby zapach był dopasowany do naszego charakteru, oraz aby noszący go czuł się w nim dobrze. Perfumy ułatwiają dostosowanie zapachu do konkretnej sytuacji i momentu życiowego.

Jak dobrać zapach perfum

Perfumy tworzone są zapachów, które z kolei można podzielić na kilka rodzin. Rodzina zapachów cytrusowych to grupa w której znajdują się wszelkie aromaty owocowe, orzeźwiające i kwaśne. Pozyskuje się je za pomocą tworzenia ekstraktu z poszczególnych owoców lub ich mieszanek. Wykorzystuje się również sztuczne estry. Kolejną grupą zapachów, są te korzenne – orientalne aromaty przypraw podkreślają tajemniczość osoby, ale jednocześnie są dosyć ciężkie i niezbyt nadają się do codziennego stosowania.

Ekstrakty kwiatowe to kolejna grupa zapachów – często stosowane są aromaty róży czy jaśminu. Sygnowane nazwiskiem gwiazdy jaką jest Ariana Grande perfumy często łączą ze sobą właśnie aromaty kwiatowe oraz owocowe. Dzięki temu perfumy są orzeźwiające. Kolejną grupą są aromaty słodkie – przypominające najlepsze łakocie zapachy u niejednego budzą przyjemne skojarzenia. Istnieje wiele rodzin zapachów, ale jak wybrać perfumy idealnie dopasowane do potrzeb? Warto zastanowić się jakie zapachy sprawiają nam przyjemność oraz na jaką okazję poszukujemy aromatu. Do codziennego stosowania lepiej wybrać zapachy lżejsze, orzeźwiające. Wieczorne wielkie wyjścia z kolei uświetni zapach o cięższym kalibrze. Następnie warto udać się do sprawdzonej perfumerii i powąchać kilka wyselekcjonowanych zapachów, pamiętając, że nos wyczuwa dokładnie tylko kilka pierwszych aromatów.

Młodzieżowe perfumy spod szyldu gwiazdy

Ariana Grande wyrosła na gwiazdę wielkiego formatu. Jej piosenki są rozpoznawane na całym świecie. Pod nazwiskiem Ariana Grande perfumy sprzedają się jak świeże bułeczki. Szczególnie, że zapachy, które firmuje piosenkarka są bardzo atrakcyjne oraz dobrze skomponowane. Zapachy łączą w sobie słodkie zapachy łakoci, kwiatowe orzeźwiające nuty, ale również można w nich odnaleźć ciężkie korzenne aromaty w postaci piżma czy innych przypraw. Dzięki temu perfumy są zarówno lekkie i nadają się do stosowania w ciągu dnia jak i sprawdzą się w porze wieczornej, a nawet na wielką galę. Artystka wypuściła linię perfum o kilku różnych mieszankach ekstraktów. Wszystkie są jednak zgodne z jej scenicznym image: lekkie, orzeźwiające ale z nutką mocniejszego zapachu.

Redakcja kobiecyzywiol.pl

Jesteśmy redakcją dedykowaną kobietom, oferującą inspirujące treści o urodzie, pielęgnacji, modzie i stylu życia. Naszym celem jest wspieranie czytelniczek w odkrywaniu swojego piękna i pewności siebie.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

blefaroplastyka